fbpx  
Ring oss: 010-516 80 00
Öppettider: Ordinarie öppettider: Vardagar: 7-18 (Tagene 7-17) Lördagar: 10-14 (endast Mölndal och Malmö), Sön- & helgdagar: Stängt. Avvikande tider förekommer på anläggningarna, läs mer här.

Våra varumärken

Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något? Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker

Partille


Andreas Wange
Andreas.Wange@mechanum.com
031-340 01 23

Mölndal

 

Marcus Olausson - Personlig Servicetekniker

Marcus Olausson
Marcus.Olausson@mechanum.com
031-340 01 22



Jakob Ek

Jakob.Ek@mechanum.com
031-384 10 01

Malmö

Greger Granström - Personlig Servicetekniker

Greger Granström
Greger.Granstrom@mechanum.com
040-652 00 74

Mikael Bercic - Personlig Servicetekniker

Mikael Bercic
Mikael.Bercic@mechanum.com
040-652 00 47

Tagene



Andreas Wange
Andreas.Wange@mechanum.com
031-340 01 23
Johan Olsson - Personlig servicetekniker

Johan Olsson
Johan.Olsson@mechanum.com
031-340 01 16

 Oscar Jonsson

Oscar Jonsson
Oscar.Jonsson@mechanum.com
031-384 10 68