Chat with us, powered by LiveChat  
Ring oss: 010-516 80 00
Öppettider: Ordinarie öppettider: Vardagar: 7-18 (Malmö 06:30-18 & Tagene 7-17) Lördagar: 10-14 (endast Mölndal och Malmö), Sön- & helgdagar: Stängt. Avvikande tider förekommer på anläggningarna, läs mer här.

Våra varumärken

Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något? Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker

Partille



Andreas Wange

Andreas.Wange@mechanum.com
031-340 01 23
Jonathan Tirapegui Huerta - Personlig Servicetekniker

Jonathan Tirapegui Huerta
Jonathan.TirapeguiHuerta@mechanum.com
031-384 10 62

Juozas Uzemeckas - Personlig Servicetekniker

Juozas Uzemeckas
Juozas.Uzemeckas@mechanum.com
031-340 01 48

 

 

Dzenan Mahic - Personlig Servicetekniker

Dzenan Mahic
Dzenan.Mahic@mechanum.com
031-340 01 30

Mölndal

Marcus Olausson - Personlig Servicetekniker

Marcus Olausson
Marcus.Olausson@mechanum.com
031-340 01 22

Simon Lidgren - Personlig Servicetekniker

Simon Lidgren
Simon.Lidgren@mechanum.com
031-384 10 28

 
   

Malmö

Mikael Bercic - Personlig Servicetekniker

Mikael Bercic
Mikael.Bercic@mechanum.com
040-652 00 47

Tagene

Simon Wallgren - Personlig Servicetekniker

Simon Wallgren
Simon.Wallgren@mechanum.com
031-340 01 65
Jonas Jönsson - Personlig Servicetekniker

Jonas Jönsson
Jonas.Jonsson@mechanum.com
031-384 11 24

 Oscar Jonsson - Personlig Servicetekniker

Oscar Jonsson
Oscar.Jonsson@mechanum.com
031-384 10 68