Chat with us, powered by LiveChat  
Ring oss: 010-516 80 00
Öppettider: Ordinarie öppettider: Vardagar: 7-18 (Malmö 06:30-18 & Tagene 7-17) Lördagar: Stängt, Sön- & helgdagar: Stängt. Avvikande tider förekommer på anläggningarna, läs mer här.

Våra varumärken

Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något? Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker

Partille

Sercan Tut
Sercan.tut@mechanum.com
031-340 01 31

Dzenan Mahic - Personlig Servicetekniker

Dzenan Mahic
Dzenan.Mahic@mechanum.com
031-340 01 30

Jonathan Tirapegui Huerta
Jonathan.TirapeguiHuerta@mechanum.com
031-384 10 62

Elliot Eliasson
Elliot.Eliasson@mechanum.com
031-340 01 78

Mölndal

Marcus Olausson - Personlig Servicetekniker

Marcus Olausson
Marcus.Olausson@mechanum.com
031-340 01 22

Simon Lidgren - Personlig Servicetekniker

Simon Lidgren
Simon.Lidgren@mechanum.com
031-384 10 28

Daniel Schöneman
Daniel.Schoneman@mechanum.com
031-384 10 33

Conny Scheffel
Conny.Scheffel@mechanum.com
031-384 11 13

Malmö

Mikael Bercic - Personlig Servicetekniker

Mikael Bercic
Mikael.Bercic@mechanum.com
040-652 00 47

Nicolas Karagiannis
Nicolas.Karagiannis@mechanum.com
040-652 00 09

Christian Eschen - Personlig servicetekniker

Christian Eschen
Christian.Eschen@mechanum.com
040-652 00 56

Mia Jangbro - Personlig Servicetekniker

Mia Jangbro
Mia.Jangbro@mechanum.com
040-652 00 19

 

 

Tagene

Jonas Jönsson
Jonas.Jonsson@mechanum.com
031-384 11 24