Chat with us, powered by LiveChat  
Ring oss: 010-516 80 00
Öppettider: Ordinarie öppettider: Vardagar: 7-18 (Malmö 06:30-18 & Tagene 7-17) Lördagar: Stängt, Sön- & helgdagar: Stängt. Avvikande tider förekommer på anläggningarna, läs mer här.

Våra varumärken

Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något? Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker

Partille

Dardan Rabushaj
Dardan.Rabushaj@mechanum.com
031-340 01 97

David Atoche Tajiki
David.Atoche-Tajiki@mechanum.com
031-340 01 77

Elliot Eliasson
Elliot.Eliasson@mechanum.com
031-340 01 78

 

 

Mölndal

Marcus Olausson - Personlig Servicetekniker

Marcus Olausson
Marcus.Olausson@mechanum.com
031-340 01 22

Simon Lidgren - Personlig Servicetekniker

Simon Lidgren
Simon.Lidgren@mechanum.com
031-384 10 28

Daniel Schöneman
Daniel.Schoneman@mechanum.com
031-384 10 33

Conny Scheffel
Conny.Scheffel@mechanum.com
031-384 11 13

Björn Melander
Bjorn.Melander@mechanum.com
031-340 01 94

Lukas Loman Strinnholm
Lukas.Loman-Strinnholm@mechanum.com
031-340 01 91

Malmö

Mikael Bercic - Personlig Servicetekniker

Mikael Bercic
Mikael.Bercic@mechanum.com
040-652 00 47

Nicolas Karagiannis
Nicolas.Karagiannis@mechanum.com
040-652 00 09

Mia Jangbro - Personlig Servicetekniker

Mia Jangbro
Mia.Jangbro@mechanum.com
040-652 00 19

Simon Kjellbom
Simon.Kjellbom@mechanum.com
040-652 00 40

 

 

 

Tagene

Jonas Jönsson
Jonas.Jonsson@mechanum.com
031-384 11 24

Sejo Kukuljac
Sejo.Kukuljac@mechanum.com
031-340 01 98