fbpx
  • Ring oss: 010-516 80 00
  • Maila oss: info@mechanum.com
  • Våra öppettider: Vardagar: 7-18 (Malmö 06: 30-18 & Tagene 7-17) Lördagar: Stängt, Söndagar & Helgdagar: Stängt.

Volvo Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något?
Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker:

Partille

David Atoche Ajiki

031-340 01 77

david.atoche-ajiki@mechanum.com

Dzenan Mahic

031-340 01 20

dzenan.mahic@mechanum.com

Elliot Eliasson

031-340 01 78

elliot.eliasson@mechanum.com

Mölndal

Marcus Olausson

031-340 01 22

marcus.olausson@mechanum.com

Daniel Schöneman

031-384 10 33

daniel.schoneman@mechanum.com

Björn Melander

031-340 01 94

bjorn.melander@mechanum.com

Simon Lidgren

031-384 10 28

simon.lidgren@mechanum.com

Conny Scheffel

031-384 11 13

conny.scheffel@mechanum.com

Lukas Loman Strinnholm

031-340 01 91

lukas.loman-strinnholm@mechanum.com

Tagene

Jonas Jönsson

031-384 11 24

david.atoche-ajiki@mechanum.com

Malmö

Mikael Bercic

040-652 00 47

mikael.bercic@mechanum.com

Mia Jangbro

040-652 00 19

mia.jangbro@mechanum.com

Nicolas Karagiannis

040-652 00 09

nicolas.karagiannis@mechanum.com

Simon Kjellbom

040-652 00 40

simon.kjellbom@mechanum.com