fbpx
  • Ring oss: 010-516 80 00
  • Maila oss: info@mechanum.com
  • Våra öppettider: Vardagar: 7-18 (Malmö 06: 30-18 & Tagene 7-17) Lör-, sön-& helgdagar: Stängt

Volvo Personlig Servicetekniker

Behöver din Volvo servas? Eller undrar du något?
Kontakta våra Volvo Personliga Servicetekniker:

Partille

David Atoche Tajiki

031-340 01 77

david.atoche-tajiki@mechanum.com

Elliot Eliasson

031-340 01 78

elliot.eliasson@mechanum.com

Mölndal

Marcus Olausson

031-340 01 22

marcus.olausson@mechanum.com

Björn Melander

031-340 01 94

bjorn.melander@mechanum.com

Simon Lidgren

031-384 10 28

simon.lidgren@mechanum.com

Conny Scheffel

031-384 11 13

conny.scheffel@mechanum.com

Malmö

Simon Kjellbom

040-652 00 40

simon.kjellbom@mechanum.com

Victor Reis

040-652 00 03

victor.reis@mechanum.com

Nicolas Karagiannis

040-652 00 09

nicolas.karagiannis@mechanum.com